Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 1000mm Pulsar - ARAS1000N
Powrót
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 1000mm Pulsar - ARAS1000N -zdjęcie numer 1
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 1000mm Pulsar - ARAS1000N -zdjęcie numer 2
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 1000mm Pulsar - ARAS1000N -zdjęcie numer 3
Szyny do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 1000mm Wymiary montażowe: 19" x 1U x 666÷792mm
Symbol:
ARAS1000N
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
57 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%