Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 800mm Pulsar - ARAS800N
Powrót
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 800mm Pulsar - ARAS800N -zdjęcie numer 1
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 800mm Pulsar - ARAS800N -zdjęcie numer 2
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 800mm Pulsar - ARAS800N -zdjęcie numer 3
Szyny do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 800mm Wymiary montażowe: 19" x 1U x 504÷630mm
Symbol:
ARAS800N
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
72 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%