Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 450mm Pulsar - ARAS450N
Powrót
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 450mm Pulsar - ARAS450N -zdjęcie numer 1
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 450mm Pulsar - ARAS450N -zdjęcie numer 2
Szyny montażowe do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 450mm Pulsar - ARAS450N -zdjęcie numer 3
Szyny do obudów ARAD do szaf RACK 19" o głębokości 450mm Wymiary montażowe: 19" x 1U x 261÷377mm
Symbol:
ARAS450N
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
38 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%