HPSB-24V10A-C
Powrót
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 1
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 2
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 3
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 4
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 5
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 6
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 7
HPSB-24V10A-C -zdjęcie numer 8
HPSB 27,6V/10A/2x17Ah zasilacz buforowy impulsowy 10A/27.6VDC; IBAT=1A/2A/4A; 2x17Ah; 330 x 380 x 173+14
Symbol:
HPSB-24V10A-C
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
440 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%