Półka wysuwana do szaf RACK 19 Pulsar - RAPW1000
Powrót
Półka wysuwana do szaf RACK 19 Pulsar - RAPW1000 -zdjęcie numer 1
Półka wysuwana do szaf RACK 19 Pulsar - RAPW1000 -zdjęcie numer 2
Półka wysuwana do szaf RACK 19 Pulsar - RAPW1000 -zdjęcie numer 3
Półka wysuwana 420×730 do szaf RACK 19″ Półka wysuwana przeznaczona do szafy RACK 19" typu RS/ZRS o głębokości zewnętrznej 1000 mm.
420 x 730 mm / 19" x 1U x 663÷788mm
Symbol:
RAPW1000
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
35 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%