PSCL12030
Powrót
PSCL 12V/3A zasilacz impulsowy 12VDC/3,0A; IMAX=3,0A; I=2,1A; 135 x 50 x 33
Symbol:
PSCL12030
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
0 szt
Powiadom o dostępności Powiadom
Cena netto:
cena do ustalenia
Stawka VAT:
23%