PSC12015
Powrót
PSC12015 -zdjęcie numer 1
PSC12015 -zdjęcie numer 2
PSC12015 -zdjęcie numer 3
PSC12015 -zdjęcie numer 4
PSC 12V/1,5A/66MM zasilacz impulsowy 12VDC/1,5A; IMAX=1,5A; I=1,0A; 58 x 58 x 28
wyjście – wtyk typu JACK – DC 5.5/2.1 – żeński
Symbol:
PSC12015
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
10 826 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%