PSD12070
Powrót
PSD12070 -zdjęcie numer 1
PSD12070 -zdjęcie numer 2
PSD12070 -zdjęcie numer 3
PSD 12V/7A zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/7,0A; IMAX=7,0A; I=5,0A; 175 x 72 x 45
Symbol:
PSD12070
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
1 363 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%