PSD12050
Powrót
PSD12050 -zdjęcie numer 1
PSD12050 -zdjęcie numer 2
PSD12050 -zdjęcie numer 3
PSD 12V/5A zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/5,0A; IMAX=5,0A; I=3,5A; 116 x 54 x 35
Symbol:
PSD12050
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
4 562 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%