PSD12020
Powrót
PSD12020 -zdjęcie numer 1
PSD12020 -zdjęcie numer 2
PSD12020 -zdjęcie numer 3
PSD 12V/2A zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/2,0A; IMAX=2,0A; I=1,4A; 86 x 72 x 32
Symbol:
PSD12020
Producent:
PULSAR
Dostępność:
Stan na magazynie:
4 280 szt
Cena netto:
Cena brutto:
Stawka VAT:
23%