Strony informacyjne

STiD

Ochrona ludzi, majątku oraz danych za pomocą bezpiecznej, niezawodnej identyfikacji i kontroli dostępu.


STiD działa na rynku od ponad 20 lat, w trakcie których rozwija, wspiera i kształci rynek kontroli dostępu i rozwiązań bezpiecznej identyfikacji, zarówno dla budynków biurowych, przemysłowych, ale wykraczając też poza to, oferując między innymi rozwiązania typu AVI (Automatic Vehicle Identyfication) - Automatyczna Identyfikacja Pojazdów.

Wspierają firmy, jednostki rządowe, jak i przemysł na terenie całego świata, w zapewnieniu łatwego i bezpiecznego systemu zarządzania identyfikacją cyfrową, rozwijając nowoczesne rozwiązania opierające się na technologii RFID, NFC, Bluetooth® oraz IoT (Internet Rzeczy).

Innowacyjne, bezkontaktowe rozwiązania identyfikacji firmy STiD zaprojektowane zostały z myślą o komforcie użytkowania. Systemy kontroli dostępu oferowane przez firmę są zarządzalne i łatwe w rozbudowie, a mnogość opcji pozwala na perfekcyjne dopasowanie rozwiązań do potrzeb danego obiektu.

STiD - Architect - Modularny system kontroli dostępu

STiD Architect

Intuicyjna i dynamiczna seria STiD Architect składa się z 7, wymienialnych modułów, które mogą zostać z łatwością połączone z inteligentnym rdzeniem RFID (opcjonalnie Bluetooth). Całość systemu może zostać dzięki temu dopasowana do potrzeb obiektu, oferując optymalne rozwiązanie dla jakiejkolwiek sytuacji/, zapewniając przy tym bezkompromisowy poziom bezpieczeństwa, jednocześnie dopuszczając możliwość ulepszenia i rozbudowy systemu.

System został zaprojektowany w sposób, który umożliwia komfort modularyzacji, co znacznie przekłada się też na koszt (optymalizacja potrzeb, minimalizacja kosztów serwisu) - a mimo tego, nie tworzy kompromisu między skutecznością systemu, jak i jego funkcjonalności.

STID - MobileID - System zarządzania kartami dostępu w Twoim telefonie

STiD MobileID

Rozwiązanie STID Mobile ID pozwala na ułatwienie zarządzania kartami dostępu, dzięki synchronizacji danych z aplikacją na telefon, co może się odbywać z obecnością, lub brakiem kart fizycznych. Dopuszcza to dwa, różne scenariusze: karta wirtualna na telefonie lub karta wirtualna na telefonie razem z kartą fizyczną, obie działające w ten sam sposób.

Wielofunkcyjne rozwiązanie:

  • Kontrola dostępu: pracownicy, zarządzanie goścmi, stacja robocza
  • Usługi: restauracja, stołówka, automat do kawy, drukarka
  • Mobilność: kontrola dostępu parkingu, zarządzanie flotą, car sharing
  • Kompatybilny z wszystkimi systemami
  • STid Mobile ID® pozwala na integracje z istniejącym już systemem, wszystkie protokoły wspierane: SSCP, OSDPTM, TTL, Data Clock, Wiegand.

STiD - BE.WEAPON - Nowoczesne rozwiązanie kontroli wydawania broni palnej

STiD BE.WEAPON

BE.WEAPON to rozwiązanie sprzętowe jak i oprogramowanie specjalnie zaprojektowane dla ułatwienia i zwiększenia bezpieczeństwa systemu kontroli wydawania broni palnej: do użytku w zbrojowniach wojskowych, policyjnych, czy służb specjalnych.

  • BE.WEAPON to bezkompromisowy system bezpieczeństwa kontroli wydawania broni palnej.
  • BE WEAPON to monitoring aplikacyjny w połączeniu z pasywnym systemem RFID
  • BE WEAPON to wiedza GDZIE, KTO i JAK DŁUGO ktoś jest w posiadaniu broni palnej, która nie znajduję się w zbrojowni.

Profi Systems Solutions dystrybutor StID

Proszę czekać, trwa ładowanie....