Strony informacyjne

Salto

Salto

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU SALTO

Inteligentne budynki, chmura, technologia mobilna oraz Internet Rzeczy (IoT) to tylko niektóre z wielu tendencji w świecie kontroli dostępu. Aby być na bieżąco z wszelkimi innowacjami i zapewnić sukces, a tym samym wzrost firmy, producenci rozwiązań kontroli dostępu muszą nadążyć za ciągle zmieniającym się otoczeniem rynkowym. Naprzeciw tym wszystkim potrzebom, wychodzą Inteligentne rozwiązania Kontroli Dostępu oferowane przez firmę SALTO.

Firma SALTO od początku swojej działalność w 2001 roku projektuje, opracowuje i produkuje rozwiązania, które dzięki całkowitemu wyeliminowaniu mechanicznego klucza pozwalają tworzyć, obsługiwać oraz zarządzać inteligentnymi budynkami. Spójny system kontroli dostępu łączy w sobie tradycyjne rozwiązania kablowe z rozwiązaniami bezprzewodowymi zarówno w wersji online, jak i działającymi w oparciu o unikalną technologię SVN. Jest to dedykowane rozwiązanie firmy SALTO, które wykorzystuje karty użytkowników, jako nośnik informacji, pomiędzy autonomicznymi elementami bezprzewodowymi a systemem zarządzającym.

Satel Kontrola Dostępu

System Kontroli Dostępu SALTO oparty jest o nowoczesne oprogramowanie zarządzające ProAccess SPACE, które kontroluje nie tylko czytniki kablowe i okucia, ale również głowice GEO, zamki szafkowe, czytniki dalekiego zasięgu, czy kamery z funkcją rozpoznawania tablic rejestracyjnych. System kontroli dostępu jest czasem postrzegany jako mała część całego obiektu, ale w rzeczywistości jest kluczowym ogniwem tego, w jaki sposób właściciel będzie operował budynkiem. Istotna jest tu zwłaszcza elektroniczna kontrola wszystkich drzwi, Salto jako jedyny dostawca umożliwia połączenie w jednym systemie rozwiązań przewodowych oraz różnych elementów bezprzewodowych. Ważna jest również współpraca z innymi zintegrowanymi systemami takimi, jak CCTV, systemem alarmowym, pożarowym i pochodnymi. Dzięki temu zapewnia się skuteczne i oszczędne zarządzanie wszystkimi elementami (online, offline oraz wireless) poprzez jedno spójne oprogramowanie. Firma SALTO opracowała gamę rozwiązań kontroli dostępu, które zapewniają bezpieczeństwo dzięki zaawansowanym technologiom oraz migracji w głąb budynku. Poprzez zastosowanie najwyższej jakości kontroli dostępu w infrastrukturze inwestorzy mogą chronić użytkowników, majątek oraz budynki, zapewniając komfort i światowy poziom bezpieczeństwa. Wszystko to pozwala już dziś tworzyć nowoczesne konstrukcje jutra bez klucza mechanicznego, stosując innowacyjne myślenie i zaawansowaną technologię.

Salto Produkty

TECHNOLOGIA OPARTA O „CLOUD”

Sukces „chmury” i jej rosnące wykorzystanie w projektach przynosi korzyści wynikające ze zmiany sposobu myślenia w branży zabezpieczeń. Użytkownicy dostrzegają zalety oferowane przez rozwiązania „w chmurze” zwłaszcza, gdy zostaną w odpowiedni sposób zabezpieczone. SALTO od początku dostrzega potencjał, jaki tworzy rynek zaawansowanych technologicznie systemów kontroli dostępu opartych „na chmurze”. System SALTO KS „Keys as a Service” jest doskonałym narzędziem opartym na urządzeniach mobilnych, elastycznym i zorientowanym na przyszłość. Sprawdzoną niezawodność i stabilność zapewnia kontrola dostępu w ,,chmurze” dla każdej firmy, dostarczając większą funkcjonalność i wydajność dzięki elastycznemu systemowi zarządzania, który nie wymaga instalacji oprogramowania i neguje potrzebę złożonych infrastruktur IT. Salto KS oparte jest na kontrolerach IQ podłączonych do Internetu. SALTO KS tworzy prosty i bezpieczny system kontroli dostępu dla firm i instytucji do zarządzania identyfikatorami, użytkownikami oraz przejściami nawet w różnych lokalizacjach.

ELASTYCZNA INTEGRACJA „W CHMURZE”

SALTO starannie dobiera partnerów integracyjnych dbając o to, aby działać tylko z współpracownikami i systemami, które korzystają z tych samych wysokich standardów bezpieczeństwa. W zakresie integracji firma SALTO współpracuje z wiodącymi dostawcami rozwiązań integrujących systemy bezpieczeństwa, w tym w szczególności monitoringu wizyjnego CCTV, systemów alarmowych SSWiN, automatyki pożarowej SAP czy wielu innych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń.

TECHNOLOGIE MOBILNE W RAMACH KONTROLI DOSTĘPU

SALTO dostrzega wielki potencjał wzrostu w tej dziedzinie, przejście od danych na karcie do danych na telefonie komórkowym jest naturalnym krokiem w ramach rozwoju technologicznego. Rozwiązania SALTO w zakresie technologii kodowania kart są wręcz idealne do wdrożenia rozwiązań mobilnego dostępu. Identyfikator w smartfonie ma wiele zalet, użytkownicy mogą w ciągu kilku chwil zmieniać dane w dowolnym miejscu. Technologia mobilna JustIN firmy SALTO ułatwia wprowadzanie smartfonów jako integralnej części rozwiązania kontroli dostępu. Użytkownicy uzyskują wygodę i wydajność bez poświęcania bezpieczeństwa, a mobilny dostęp jest czymś, czego młodsze pokolenie oczekuje jako standardu. Mobilny dostęp staje się koniecznością i coraz więcej klientów zdaje sobie sprawę z jego wartości.

Produkty SALTO są kompatybilne zarówno z rozwiązaniami Bluetooth Low Energy, jak i NFC w jednej aplikacji. W zależności od używanego telefonu komórkowego aktywuje ona element BLE lub NFC, umożliwiając otwieranie drzwi przez przyłożenie telefonu do okucia, czytnika lub elektronicznej wkładki. Bezpieczna, szyfrowana technologia jest kompatybilna z iOS poprzez BLE oraz z Android przez BLE i NFC.

Salto Profi Systems

KONTROLA DOSTĘPU DLA INTELIGENTNEGO DOMU

SALTO od początku swojej działalności wiedziało, że z czasem zamki elektroniczne zastąpią klucze mechaniczne.
Tę tendencję można dostrzec w wielu branżach w ostatniej dekadzie. Od dłuższego czasu SALTO skupia swoją uwagę na rynku mieszkaniowym, ostatnim sektorze, w którym nadal masowo stosuje się klucz mechaniczny. Z tej przyczyny wprowadziliśmy do naszej oferty produkty Danalock, oferując naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie elektronicznego zabezpieczenia budynków mieszkalnych. Produkty Danalock wersji 3 otwierają zupełnie nowy trend bezkluczowych rozwiązań w sektorze budynków mieszkalnych w skali globalnej. Telefon staje się kluczem do inteligentnego domu oraz sieci IoT oferowanej przez produkty Danalock w ramach twojego domu.

Certifikat Salto

Proszę czekać, trwa ładowanie....