Strony informacyjne

Nedap

Nedap

 

Zaawansowane systemy kontroli dostępu NEDAP

Nedap to firma z ponad 80-letnim doświadczeniem w branży bezpieczeństwa, obecnie jeden z niekwestionowalnym liderów rynku, oferujący szereg zaawansowanych, nowoczesnych rozwiązań z zakresu systemów kontroli dostępu. Firma postawiła sobie za cel stworzenie linii produktów, zdolnych do przystosowania się do wymogów każdego obiektu - czy to małego budynku firmowego, czy biurowca korporacji.
Dzięki elastycznym, "inteligentnym" rozwiązaniom, Nedap oferuje produkty łatwe w instalacji, rozszerzalne jak i zarządzalne - oferując przy tym najwyższą możliwą jakość.

Główne systemy bezpieczeństwa z rodziny NEDAP:

- AEOS Access Control
- AEOS Intrusion
- AEOS Locker Management


Nedap bezpieczeństwo

System fizycznej kontroli dostępu AEOS

Oferując systemy kontroli dostępu od NEDAP, świadomie oferujemy jedno z najlepszych rozwiązań na rynku - rozszerzalny, łatwo zarządzalny system który zapewnia absolutne bezpieczeństwo nie tylko obiektu, pracowników ale także i wrażliwych danych i innych kosztowności. Dzięki zarządzaniu systemem z poziomu oprogramowania, możliwe jest szybkie i bezpieczne wprowadzanie poprawek jak i zmian, co gwarantuje spokój i możliwość skupienia się na podstawowych zadaniach związanych z prowadzeniem danej działalności, zamiast tracić czas na system który nie działa tak, jakbyśmy tego chcieli.

AEOS Kontrola Dostępu

Zarządzanie systemem bezpieczeństwa AEOS

 • Automatyczne wprowadzanie danych.
 • Wydruk identyfikatora.
 • Czarna Lista i naruszenia.
 • Warunki i polityka blokowania osób i dostępu.
 • Zapis danych biometrycznych.
 • Zapis numeru identyfikatora.
 • Zarządzanie tożsamością.
 • Drukowanie identyfikatora.

Zarządalne uprawnienia

 • Możliwość aktualizacji poziomu zabezpieczenia do wcześniej zdefiniowanych ustawień, na podstawie wykrycia naruszenia bezpieczeństwa.
 • Uprawnienia na podstawie zasad klienta, dzięki automatycznym uprawnień na bazie atrybutów.
 • Prosta konfiguracji specjalnych zasad: Anti-Passback, Manager First, Zasada 2 Par Oczu.
 • Przypisywanie zestawu uprawnień na podstawie szablonu stanowisk.
 • Harmonogramy czasowe, określające zestaw uprawnień i praw w danym okresie czasowym (godziny, dni, terminy).

Kontrola i monitoring w czasie rzeczywistym.

 • Kontrola maksymalnej ilości osób na danym obszarze, kontrola frekwencji.
 • Pełen rejestr i zapis aktywności każdego użytkownika wewnątrz systemu AEOS.
 • Możliwość automatycznego alarmu w wyniku wykrycia nieprawidłowości w obchodach strażników.
 • Analiza zdarzeń alarmowych i monitorowanie obecnych w czasie rzeczywistym.
 • Natychmiastowy spis obecności w dowolnym czasie.

Błyskawiczna analiza danych

 • Kontrola i zarządzanie identyfikatorami
 • Kontrola i monitoring drzwi.
 • Badania kryminalistyczne.
 • Analiza i ocena uprawnień.
 • Analiza przepływu osób i pracowników.

NEDAP SSWiN

System sygnalizacji włamań i napadu AEOS Intrusion

System AEOS pozwala na integracje systemy sygnalizacji włamań, z systemem kontroli dostępu - co oznacza że dostęp do obiektu możliwy jest dopiero po rozbrojeniu strefy alarmowej.
Dzięki nieograniczonej skalowalności, możliwe jest dodanie dowolnej liczby nowych użytkowników, stref, lokalizacji i obszarów - w dowolnym miejscu na świecie, a wszystkim tym zarządzać można z poziomu oprogramowania. Dodatkowo, z powodu korzystania z tego samego kontrolera co system kontroli dostępu - AEOS Intrusion zapewnia bardzo wysoki poziom rozszerzalności i prostotę w obsłudze jak i serwisie.

Nedap Intrusion

System AOES ułatwia interpretacje alarmu i przyśpiesza reakcje na wypadek jego wykrycia. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na natychmiastowe przekazanie informacji na temat tego gdzie uruchomił się alarm, status strefy alarmy lub czy w pobliżu znajduje się użytkownik z upoważnioną kartą. Tego typu informację mogą zostać nawet przedstawione za pomocą obrazu wideo w czasie rzeczywistym.

Rozwiązania te działać mogą również w mobilnej aplikacji, do użycia na telefonie lub tablecie - co pozwala na szeroki zakres bezpieczeństwa dzięki systemowi powiązania informacji między rożnymi elementami AEOS, zwłaszcza gdy dzięki graficznej obsłudze alarmów i danych - interpretacja zdarzeń nigdy nie była łatwiejsza.


Nedap Locker

System zarządzania szafkami AEOS Locker Management

System AEOS Locker Management, jest w pełni zintegrowany z resztą systemu - co pozwala na zwiększenie ochrony poprzez rozszerzenie istniejących już zasad dostępu, na dostęp do szafek i inne miejsce przechowywania. Dzięki temu, łatwo ustalić można kto, kiedy i w jakich okolicznościach ma dostęp do danego schowka - w trakcie gdy system stale monitoruje i prowadzi rejestr zdarzeń, odnośnie tego co i kiedy miał dostęp do danego punktu.
Dzięki integracji z systemem, administrator posiada dostęp do takich samych funkcjonalności, tj: grupy, harmonogram, dziennik, atrybuty, itp., pozwalając na pełną kontrolę nad systemem szafek.

Locker Management od NEDAP znacząco ułatwia też zarzadzanie rozwiązaniem szafek, dzięki usunięciu kluczy - co jest znacznym uproszeniem zarówno dla gości jak i pracowników.
W łatwy i błyskawiczny sposób mogą sprawdzić która szafka jest wolna (sygnalizacja diodą LED), użyć karty dostępu do otworzenia jej oraz zablokowania - i nie przejmować się kwestią pamiętania o kluczu.

AEOS Locker Management

System Locker Management pozwala na bardzo duży zakres elastyczności wyjątków. System można bardzo łatwo skonfigurować w sposób który pozwala np. większości pracowników korzystać z danych szafek tylko w pewne określone dni lub godziny, w trakcie gdy inny zestaw konkretnych pracowników posiada 24-godzinny dostęp do szafek dedykowanych. Możliwa również jest konfiguracja szafek na długoterminową wyłączność, lub np. możliwość zajęcia więcej niż jednej szafki, jeśli następuje taka potrzeba. 


Dystrybucja i wsparcie techniczne dla systemów NEDAP od Profi Systems Solutions

Zainteresowanych wdrożeniem systemów Nedap, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym - który z chęcią odpowie na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące rozwiązania.

Profi Kontakt

Nedap Certyfikat Profi Systems Solutions

Proszę czekać, trwa ładowanie....