Strony informacyjne

Hanwha Vision

Hanwha Vision (poprzednio znana jako Hanwha Techwin) jest częścią grupy Samsung, która dostarcza wysokiej jakości rozwiązania z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń wszystkim instalatorom oraz użytkownikom.

Hanwha Techwin Logo


To jedna z najbardziej rozpoznawalnych na rynku marek, która dostrzegła potencjał w możliwości uruchamiania w kamerach aplikacji dokonujących analizy zawartości obrazu. Kamery, rejestratory i inne urządzenia sieciowe są konstruowane zgodnie z rygorystycznymi standardami, bazując na dziedzictwie inżynierii precyzyjnej związanej z marką Samsung.


Urządzenia tworzone przez Hanwha Techwin znajdują zastosowanie w przemyśle ciężkim, systemach nadzoru wizyjnego w miastach, transporcie, bankach, służbach zdrowia, szkolnictwie, handlu detalicznym. Popularność produktów Hanwha Techwin wynika z faktu, że posiadają one szereg unikalnych funkcji zaawansowanej analityki obrazu. W produktach od serii X zaimplementowano mapy ciepła, integracje z kasami fiskalnymi, zliczanie ludzi i wiele innych.
Dodatkową funkcjonalnością jest usługa o nazwie Open Platform. Umożliwia wgranie własnego programu do kamery, aby wykonywała ona określoną funkcję.

 

Oferta Hanwha Techwin jest pełna uniwersalnych rozwiązań, jak i specjalistycznych urządzeń, których funkcje dedykowane są danej branży. Spośród z nich znaleźć można kamery z obudowy ze stali chirurgicznej, idealnie sprawdzające się w szpitalach i laboratoriach. Kamery o wzmocnionej budowie i posiadające certyfikaty zapewniające o odporności na eksplozje, dla użytku w fabrykach, kopalniach i innych obiektach przemysłowych. Kamery wyposażone w systemy sztucznej inteligencji wspomagającej analizę obrazu, dla zarządzania ośrodkami wysokiego natężenia ruchu, lotniskami, metrami, stacjami kolejowymi, nawet miastami.

Wartym uwagi czynnikiem decydującym, przy wyborze producenta - jest również fakt spełnienia przez produkty Hanwha norm NDAA, o których przeczytać mogą Państwo tutaj.

Hanwha Techwin ZastosowaniaDystrybutor Hanwha Techwin Profi Systems Solutions

Proszę czekać, trwa ładowanie....