Strony informacyjne

Dahua Technology

Profesjonalizm to marka
 

Dahua Technology to wiodący producent urządzeń i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej na całym świecie.
Według raportu IHS 2016 Dahua zajmuje drugą pozycję na liście największych światowych producentów systemów telewizji dozorowej. Dahua Technology każdego roku inwestuje blisko 10% swoich zysków na rzecz badań i rozwoju nowych technologii. Dzięki zatrudnieniu ponad 5000 inżynierów w dziale R&D, dostarcza produkty o wysokiej jakości i wydajności. Rozwiązania firmy są modularne oraz skalowalne, dzięki czemu oferują elastyczne opcje konfiguracyjne.

Dahua Technology w swojej ofercie posiada zaawansowane urządzenia do monitoringu wizyjnego oraz termalnego, systemy kontroli dostępu, systemy nadzoru ruchu ulicznego, systemy SSWiN wraz z elementami wykonawczymi, wideodomofony a także rozwiązania digital signage.

Oferta została również wzbogacona serią innowacyjnych i inteligentnych produktów, opartych na technologii uczenia maszynowego (Deep Learning), w tym front-end i back-end, które wspierają między innymi rozpoznawanie twarzy. Dopełnieniem oferty jest oprogramowanie DSS PRO umożliwiające tworzenie zintegrowanych systemów bezpieczeństwa.

Dahua Technology będzie kontynuować inwestycje w zakresie globalizacji oraz badań i rozwoju, tak, aby pozostać, wiodącym na świecie, dostawcą inteligentnych rozwiązań. Mając za misję „Tworzenie bezpieczniejszego społeczeństwa”, Dahua Technology będzie nadal koncentrować się na Innowacji i jakości oferowanych rozwiązań, tak, aby służyć swoim partnerom i klientom na całym świecie.

Na ofertę Dahua Technology składają się:

  • Produkty CCTV IP
  • Produkty HDCVI
  • Systemy inteligentnych budynków
  • Intelligent Transportation
  • Transmission & Display & Control

 

Strona producenta: http://pl.dahuasecurity.com/pl

Proszę czekać, trwa ładowanie....