Strony informacyjne

Ambient System

Od ponad 25 lat Ambient System dostarcza zaawansowane produkty z branży bezpieczeństwa pożarowego. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu automatyki pożarowej, w tym DSO i SSP. Misją firmy jest tworzenie wysoce wyspecjalizowanych rozwiązań nagłośnieniowych do budynków i innych obiektów budowlanych, związanych ze skuteczną komunikacją, profesjonalnym dźwiękiem, a także bezpieczeństwem.

Wspierając wydajność biznesową Klientów, systemy są projektowane i produkowane w Polsce, co umożliwia zapewnienie wysokiej jakości i elastyczności dostaw. Zespół nieustannie pracujący nad rozwojem procesów i produktów w celu podwyższenia poziomu satysfakcji Klienta. System jakości, nieustannie monitorowany i udoskonalany.

Ambient System projektując produkty, stosuje najnowsze technologie, co pozwala im tworzyć rozwiązania inteligentne, funkcjonalne i elastyczne.

Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO) są nieodzownym elementem systemów przeciwpożarowych, oraz branżą, w której Ambient System specjalizuje się od lat. Pośród szerokiej oferty znajdziemy tam rozwiązania specjalistyczne (SYSTEMY OSTRZEGAWCZE DO TUNELI), kompaktowe (ZINTEGROWANY SYSTEM DSO/PA), skalowane (CYFROWY SYSTEM DSO/PA) czy uniwersalne - jak i również oprogramowanie wspomagające, takie jak np. YELLOW.
Pozwalający na monitoring zdarzeń i zarządzanie, system informatyczny do wizualizacji systemów ostrzegawczych MULTIVES oraz miniVES.

Prócz systemów DSO, Ambient System posiada w swojej ofercie również rozwiązania SSP (Systemy Sygnalizacji Pożarowej).
Nowoczesne i modułowe systemy, pozwalające nie tylko na dostosowanie do obiektów średnich bądź dużych - ale również skalowane, co znacząco ułatwia jakiekolwiek inwestycje mające na celu rozszerzyć firmę.

Profi Systems Solutions Ambient System

Proszę czekać, trwa ładowanie....