Strony informacyjne

Aktualności

29 marzec 2023

Hanwha Vision i Profi Systems Solutions

Profi Systems Solutions Najlepszym Sprzedawcą 2022

Dlatego z niezmierną radością dzielimy się informacjami, że firma Profi Systems Solutions została wyróżniona na polskim rynku mianem Najlepszego Dystrybutora 2022r. Jest to osiągnięcie, nad którym ciężko pracowaliśmy, przez cały rok ściśle współpracując z Hanwha Vision zarówno w kwestiach projektowych jak i wsparcia posprzedażowego. Mamy nadzieję, że i w przyszłych latach współpraca ta będzie równie owocna.

Profi System Sprzedawca Roku Hanwha 2022

Nowoczesne technologie analizy obrazu

Hanwha stoi w absolutnej czołówce producentów, którzy wykorzystują najnowsze technologie (w tym również i AI), aby dostarczyć szeroką game niezawodnych funkcji, które zmieniają sposób, w jaki korzystamy z monitoringu CCTV. Od inteligentnej analizy obrazu, która pozwala nam zliczać ludzi, pilnować stref zabronionych, czy nawet rozpoznawać kolory ubrań, czy dana osoba nosi okulary, czy nawet maseczkę (co znacząco wpływało na wsparcie ekip ochrony budynku w trakcie apogeum pandemii koronawirusem). Aż po mniej "widzialne" technologie inteligentnej kompresji obrazu, czy funkcji pozwalających na integracje kamer z zaawansowanymi systemami kontroli budynkiem.

Dostarczamy nie tylko towar, ale również doświadczenie

Z Hanwha Vision (a wcześniej z Hanwha Techwin i Samsung Techwin) współpracujemy już od 14 lat, a to stawia nas w bardzo unikalnej pozycji eksperta. Posiadamy cenne i niemożliwe do zdobycia inaczej niż przez ciężką pracę i czas, doświadczenie, które wspiera nas na każdym kroku interakcji z klientem, od pomocy przy doborze sprzętu i projektowaniu rozwiązań, jak i w trakcie prawidłowej konfiguracji czy opieki posprzedażowej.
Oferujemy pełne wsparcie dla wszystkich rozwiązań Hanwha Vision, o których więcej możecie poczytać na stronie producenta, lub znaleźć ciekawe informacje w naszych artykułach, albo przeglądając naszą ofertę.

Proszę czekać, trwa ładowanie....