Strony informacyjne

Aktualności

26 wrzesień 2022

 

Wielu producentów systemów monitoringu stara się o szeroką game produktów, potrzebnych, aby zaspokoić każdą potrzebę obiektu, na której system ten będzie montowany. W końcu kamera z inteligentną analizą obrazu sprawdzi się w całkowicie innym środowisku niż kamera z systemem wykrywania parkowania, czy termowizyjna. Jednym z takich specjalistycznych narzędzi w ofercie Hanwha Techwin, są kamery ze stali nierdzewnej.

Kamery ze stali nierdzewnej

Główną gwiazdą ekranu, są tutaj oczywiście same obudowy - zaprojektowane do pracy w wymagających warunkach, w obecności substancji żrących, na statkach, nadbrzeżach morskich, w fabrykach, czy strefach zagrożonych ekstremalnymi warunkami. Wykonane z nierdzewnej stali 316L, te kamery kopułkowe wykazują się dużą odpornością na korocję jak i działanie kwasów, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w warunkach, w których kamera z normalną obudową, nie przetrwałaby długo. Hanwha Techwin, aby sprostać oczekiwaniom inwestorom - przygotowała całą gamę model kamer w obudowach nierdzewnych, aby mogli oni korzystać z technologii monitoringu, nawet w ekstremalnych środowiskach.

Wytrzymałość i Technologia

Skupienie się na wytrzymałości tych modeli, nie znaczy jednak że ulegają one pod względem technologicznym i funkcjonalnym, innym modelom.
Kamery z serii stali nierdzewnej wyposażone zostały w innowacyjne funkcję, znane z innych produktów Hanwa Techwin, opartych na Otwartej Platformie Integracji serii X. Wbudowana funkcja WDR, obiektyw z silnikami zoom i focus, apertura o maksymalnej F0.94. - to tylko część możliwości urządzeń, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najwydajniejszego procesora DSP jaki zastosowano w całej serii kamer sieciowych Hanwha Techwin.

Technologia WiseStream II w połączeniu z kodekiem H.265, pozwala na dynamiczny stopień kompresji danych - dzięki czemu zapotrzebowanie kamer IP na pasma sieciowe, może zostać obniżone nawet o 99%, w stosunku do powszechnych technik kompresji obrazu.

Hanwha Techwin kamery sieciowe ze stali nierdzewnej

W tym roku do rodziny kamer ze stali nierdzewnej dołączyły cztery nowe modele:

  • Wisenet XNP-6320HS – kamera sieciowa PTZ o rozdzielczości 2 megapikseli i 32-krotnym zoomie optycznym
  • Wisenet XNV-6120RS – wandaloodporna kamera kopułkowa z oświetlaczem IR, o rozdzielczości 2 megapikseli
  • Wisenet XNV-6080RS – wandaloodporna kamera kopułkowa z oświetlaczem IR, o rozdzielczości 2 megapikseli z obiektywem z silnikami zoom i focus
  • Wisenet XNV-8080RS – wandaloodporna kamera kopułkowa z oświetlaczem IR, o rozdzielczości 5 megapikseli

Obecna sytuacja geopolityczna nie sprzyja dostępności części i potrzebnych materiałów, jednak z radością informujemy - że Hanwha Techwin utrzymuje stałą dostępność produktów z serii stali nierdzewnej👍

Proszę czekać, trwa ładowanie....