PFT3970

  • Moduł mini GBIC
  •  PFT3970
Producent: Dahua
Kod produktu: PFT3970
376,00 zł netto
462,48 zł brutto
/ szt.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki
In stock
Obserwuj

Moduł mini GBIC

  • 1,25G, TX 1550 nm
  • RX 1310 nm; 20 km
  • -40℃~85℃
  • Transmisja dwukierunkowa po jednym włóknie

Informacje  PFT3970

PFT3970

 

 

Specyfikacja  PFT3970

Parametry techniczne:
Rodzaj: :
Moduł Moduł mini GBIC
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Sprawdź również
PFB220CPFB220C
170,00 zł netto209,10 zł brutto
XVR7108HE-4KL-IXVR7108HE-4KL-I
2 115,00 zł netto2 601,45 zł brutto
PFA13BPFA13B
48,00 zł netto59,04 zł brutto
Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel