PFT3960

  • Moduł mini GBIC
  • PFT3960
Producent: Dahua
Kod produktu: PFT3960
260,00 zł netto
319,80 zł brutto
/ szt.
Sprawdź czasy i koszty wysyłki
In stock
Obserwuj

Moduł mini GBIC

  • 1,25G, TX 1310 nm
  • RX 1550 nm; 20 km
  • -40℃~85℃
  • Transmisja dwukierunkowa po jednym włóknie

 

Informacje PFT3960

PFT3960

 

Specyfikacja PFT3960

Parametry techniczne:
Rodzaj: :
Moduł Moduł mini GBIC
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Sprawdź również
HAC-LC1220T-TH-0280BHAC-LC1220T-TH-0280B
324,00 zł netto398,52 zł brutto
Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel