Kontakt

POZNAŃ

ul. Strzeszyńska 66
60-479 POZNAŃ
Jakub Smoliński
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 500 348 824
jakubs@profisystems.pl
Mateusz Pietrzak
Specjalista ds. Handlowych
+48 609 196 385
mateuszp@proficctv.pl
Maciej Trzciński
Młodszy Specjalista ds. Handlowych
+48 530 064 955
maciejt@profisystems.pl

LESZNO

ul. Kąkolewska 21
64-100 LESZNO
Michał Wilkoński
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 792 025 999
michalw@proficctv.pl

WARSZAWA

Al. Jerozolimskie 200
02-486 WARSZAWA
Łukasz Zdanowicz
Koordynator Oddziału
+48 883 559 455
lukaszz@profisystems.pl
Łukasz Fabisiak
Dyrektor Handlowy
+48 575 599 499
lukaszf@profisystems.pl
Krzysztof Skwarski
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 691 582 323
krzysztofs@profisystems.pl
Piotr Adamski
Kierownik Regionu ds. Sprzedaży
+48 884 722 622
piotra@profisystems.pl

TORUŃ

ul. Przy Kaszowniku 43C
87-100 TORUŃ
Marcin Grabowski
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 512 120 866
marcing@proficctv.pl

OLSZTYN

ul. Pieniężnego 18B/103
10-006 OLSZTYN

Jarosław Rama
Product Manager
+48 693 836 766
jaroslawr@profisystems.pl
Bartosz Rogowski
Specjalista ds. Handlowych
+48 792 411 911
bartoszr@profisystems.pl

GDAŃSK

ul. Galaktyczna 31D
80-299 Gdańsk

Arkadiusz Gorgosz
Kierownik Regionu ds. Sprzedaży
+48 574 733 033
arkadiuszg@profisystems.pl
TOP