Szkolenia ProfiCCTV

Dodatkową gałęzią działalności firmy ProfiCCTV jest organizacja szkoleń. Mają one najczęściej dwojaki charakter – handlowy lub praktyczno-warsztatowy. Najczęściej są to dwa dni, w których każdy z nich ma inny charakter, jednak nie jest to żaden wymóg – wszystko zależy od Twoich potrzeb biznesowych.

Organizujemy szkolenia z różnych zakresów (CCTV, KD, SSWiN, PPOŻ, ZASILANIE etc.) na każdym poziomie – zarówno podstawowym jak i zaawansowanym – wszystkich firm, których produkty dystrybuujemy. Nasza firma posiada oddziały w większych miastach Polski – Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Lesznie, dzięki temu pomożemy Ci zorganizować spotkanie w dowolnym miejscu w Polsce.

Jeśli nie dysponujesz przestrzenią, w której możesz zorganizować szkolenie, możemy zaoferować spotkanie w naszym Centrum Szkoleniowym. To miejsce, w którym udało nam się zintegrować i zarządzać platformami software. Wszystkie zastosowane przez nas rozwiązania są oparte na produktach czołowych producentów branży niskoprądowej.

Jesteśmy pewni produktów które dystrybuujemy i rozwiązań które proponujemy, ponieważ sami testujemy je w każdych warunkach.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w szkoleniu dotyczącym wybranych kwestii lub jego organizacją dla swojej firmy, skontaktuj się z nami za pomocą formularza. Gwarantujemy, że skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak jest to możliwe, a nasi Doradcy udzielą Ci wyczerpującej odpowiedzi.

 

 

NADCHODZĄCE SZKOLENIA

Zapytaj o szkolenie

ARCHIWUM SZKOLEŃ

Nazwa szkolenia Data, miejsce Dziedzina Zakres szkolenia Cena
Warsztaty WiseNet Samsung 17.05.2017, Poznań CCTV Warsztaty techniczne na poziomie podstawowym - nadawanie adresów IP, wyszukiwanie kamer w sieci, konfiguracja rejestratorów serii X, zapoznanie z podstawowymi narzędziami WiseNet bezpłatne archiwum
Akademia Dahua Technology 19-20.05.2017, Poznań CCTV Pierwszego dnia odbyło się szkolenie o charakterze handlowo - produktowym, drugiego dnia warsztaty techniczne, w których uczestnicy mieli okazje konfigurować kamery IP, kamery termowizyjne, rejestratory NVR oraz oprogramowanie SmartPSS bezpłatne archiwum
TOP