Satel

satel

Satel to polski producent najwyższej jakości urządzeń elektrycznych. W asortymencie firmy znajdują się m.in. centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu czy zasilacze buforowe.

Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska dba o zapewnienie klientowi produktu opartego na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, dzięki czemu producent może pochwalić się wiodącą pozycją na rynku. Podążanie za nowymi trendami oraz zmieniającymi się wymaganiami klientów sprawia, że produkty marki Satel są poddawane ciągłym unowocześnieniom.

Automatyzacja procesu produkcji przy wykorzystaniu najlepszych maszyn oraz współpraca z światowej klasy dostawcami podzespołów jest gwarancją niezawodności tworzonego produktu. Wysoka wydajność produkcji pozwala na ustanawianie atrakcyjnych cen na proponowane urządzenia.

Niezawodność, łatwość montażu i łatwość użytkowania to cechy, które musi spełnić każdy produkt opuszczając halę produkcyjną, dzięki czemu klient może być pewien, że jego zamówienie jest zgodne z wymaganiami. Gwarantując najwyższą jakość sprzętu w firmie Satel wdrożony został certyfikowany system zarządzania jakością zgodny ze standardem ISO 9001:2008.

Firma Satel wyspecjalizowała się szczególnie w produkcji urządzeń do systemów alarmowych. W swojej ofercie posiada m.in. płyty główne INTEGRA, manipulatory, moduły rozbudowy wejść i wyjść czy moduły kontroli dostępu. W bogatej ofercie producenta znalazły się również urządzenia do sygnalizacji włamania i napadu czy obudowy do systemów alarmowych.

Produkty marki Satel znaleźć można w ofercie ProfiCCTV.

satel integra cechy produktu

TOP