Promocja urządzeń Samsung WiseNet

wtorek, 17 Styczeń 2017
wisenet_samsung

Zapraszamy do skorzystania z najnowszej promocji na wybrane urządzenia Samsung WiseNet. Specjalnymi rabatami objęte są produkty z serii WiseNet Lite, Beyond oraz WiseNet HD+.

Rozwiązania zaproponowane przez Hanwha Techwin gwarantują najwyższą jakość obrazu w konkurencyjnej cenie, a zaimplementowane funkcje dodatkowe pozwalają na zastosowanie produktów WiseNet w różnorodnych projektach systemu wizyjnego.

Seria Samsung WiseNet HD+ to urządzenia zaprojektowane w technologii AHD, która zapewnia obraz w jakości HD bez konieczności rezygnacji z systemu analogowego.

WiseNet_HD+

Seria kamer Samsung WiseNet Lite składa się z szerokiego wachlarza kamer cylindrycznych, kopułkowych i wandaloodpornych do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Umożliwia to wybór produktów monitoringu właściwych do zastosowania w handlu detalicznym, bankach, w obiektach prywatnych i biurach.

WiseNet_Lite

Produkty serii Beyond są w pełni kompatybilne z wieloma istniejącymi systemami analogowymi CCTV w całej Europie, przy czym wyposażone są w funkcje, które do tej pory dostępne były jedynie niemal wyłącznie w kamerach IP.

samsung_beyond

Ceny modeli urządzeń objętych promocją dostępne są po zalogowaniu. Zainteresowanych rabatami zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym.

Promocja obowiązuje do 31 marca 2017 lub do wyczerpania zapasów.

TOP