Kontakt

POZNAŃ

wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, mazowieckie
Jakub Smoliński
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 500 348 824
jakubs@proficctv.pl
Damian Reder
Specjalista ds. Handlowych
+48 530 064 955
damianr@proficctv.pl
Mateusz Pietrzak
Specjalista ds. Handlowych
+48 609 196 385
mateuszp@proficctv.pl

LESZNO

wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie
Michał Wilkoński
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 792 025 999
michalw@proficctv.pl

WARSZAWA

mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie
Łukasz Zdanowicz
Koordynator Oddziału
+48 883 559 455
lukaszz@profisystems.pl
Łukasz Fabisiak
Dyrektor Handlowy
+48 575 599 499
lukaszf@profisystems.pl
Krzysztof Skwarski
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 691 582 323
krzysztofs@profisystems.pl
Piotr Adamski
Kierownik Regionu ds. Sprzedaży
+48 884 722 622
piotra@profisystems.pl

TORUŃ

kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie, zachodniopomorskie
Marcin Grabowski
Kierownik regionu ds. Sprzedaży
+48 512 120 866
marcing@proficctv.pl
TOP